Święto Szkoły

Święto Szkoły w klasach I - III

Z okazji Święta Szkoły dzieci z klas I – III przebierały się za postacie z utworów Kornela Makuszyńskiego. Uczniowie z klasy III b przygotowali występ artystyczny, w którym zaprezentowali znane postacie z powieści Patrona Szkoły. Każda klasa przygotowała również wierszyk związany tematycznie ze szkołą. W trakcie „Turnieju klas” uczniowie prezentowali dużą wiedzę na temat twórczości Kornela Makuszyńskiego.

Święto Szkoły w klasach I - III

Po projekcji filmu o przygodach Koziołka Matołka, dzieci wykonywały prace plastyczne związane z bohaterami utworów naszego patrona.

Przygotowała: Dorota Lopko

WIĘCEJ ZDJĘĆ