Dzień Misia w świetlicy

25 listopada dzieci uczęszczające do świetlicy obchodziły święto najmilszej zabawki i zarazem niezastąpionej przytulanki na dobre i złe chwile – Pluszowego Misia. Tego dnia zaroiło się od przeróżnych misiów, miśków i misiaczków, jak nazywały dzieci swoich ulubieńców. Oprócz wesołych zabaw z pluszakami , dzieci poznały też historię pojawienia się tej pierwszej przytulanki, która tego dnia obchodziła swoje 117 urodziny. Uczniowie wykonali też portrety bohatera tego dnia, co uwieczniliśmy na wspólnych zdjęciach. Było bardzo „ przytulnie”!

Dzień Misia w świetlicy