Koncert umuzykalniający

23 października uczniowie klas I - III uczestniczyli w koncercie umuzykalniającym zatytułowanym "Bębenek i jego przyjaciele". Dzieci zyskały możliwość bliższego kontaktu z muzyką i artystami, poznały nowe instrumenty i ich brzmienie. Estradą koncertową stała się na ten czas nasza sala gimnastyczna. Uczniowie  chętnie włączali się w występy artystów i dobrze się bawili.

Koncert umuzykalniający

23 października uczniowie klas I - III uczestniczyli w koncercie umuzykalniającym zatytułowanym "Bębenek i jego przyjaciele". Dzieci zyskały możliwość bliższego kontaktu z muzyką i artystami, poznały nowe instrumenty i ich brzmienie. Estradą koncertową stała się na ten czas nasza sala gimnastyczna. Uczniowie chętnie włączali się w występy artystów i dobrze się bawili.