XVII Wrocławski Marsz na Orientację

XVII Wrocławski Marsz na Orientację – Park Przyrody w Brzegu 2019

5 października 2019 Wrocławskie Matematyczne Marsze na Orientację odbyły się w Parku Przyrody w Brzegu. W tym dniu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego w Jaworze z klasy V a, VI d i VIII a pod opieką p. Anny Radomskiej - Duziak wyruszyli w składzie: Julia Iwińska, Martyna Nowak, Bartosz Gdowski, Michał Piwowarski, Jakub Dachowski, Fabian Woźny, Remigiusz Pokora, Aleksandra Zatorska, Aleksandra Golasińska, żeby biegać, zdobywać punkty kontrolne i rozwiązywać zadania matematyczne.

XVII Wrocławski Marsz na Orientację – Park Przyrody w Brzegu 2019

Do składu reprezentacji szkoły po raz piąty dołączyła reprezentacja patrolu rodzinnego: Oliwia (ubiegłoroczna absolwentka szkoły) z tatą Leszkiem i bratem Michałem. Pogoda chciała nam pokrzyżować szyki, ale humory dopisały wszystkim przez cały czas trwania imprezy.
W marszu wzięły udział 4 patrole. Najlepsze wyniki otrzymali:
Patrol nr 34 w składzie: pan Leszek Janik (kapitan), Oliwia Janik i Michał Janik (miejsce w pierwszej piątce) oraz patrol nr 62 w składzie: Julia Iwińska, Martyna Nowak i Bartosz Gdowski.
Uczniowie po wyczerpującym dniu, po biegu w deszczu, mimo niesprzyjających warunków pogodowych, wykazali jednak chęć uczestnictwa w tych zawodach w przyszłym roku.

WIĘCEJ ZDJĘĆ