Zawody lekkoatletyczne

MIĘDZYSZKOLNE  ZAWODY  LEKKOATLETYCZNE

26 września 2019 reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnych Zawodach  Lekkoatletycznych  rywalizując z uczniami ze  Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworze.  Przeprowadzono konkurencje: skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 60m.  Reprezentacja naszej szkoły, w skład której weszli uczniowie klas VI, VII i VIII  wygrała zawody wynikiem 500 pkt do 494pkt.  Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody indywidualne.

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

26 września 2019 reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnych Zawodach Lekkoatletycznych rywalizując z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworze. Przeprowadzono konkurencje: skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 60m. Reprezentacja naszej szkoły, w skład której weszli uczniowie klas VI, VII i VIII wygrała zawody wynikiem 500 pkt do 494pkt. Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody indywidualne. Nagrodą  za wygrane zawody był również sprzęt sportowy dla szkoły: piłki do koszykówki i piłki nożnej oraz zestawy do tenisa stołowego. Współorganizator zawodów p. Jan Lorko z Ośrodka Sportu i Rekreacji oprócz nagród przygotował dla uczestników słodki poczęstunek.
Gratulacje dla zwycięzców reprezentujących naszą szkołę!!!

Przygotowała: Monika Darska

WIĘCEJ ZDJĘĆ