Nasza uczennica stypendystką Fundacji im. Szmajdzińskiego

Uczennica naszej szkoły otrzymała stypendium im. Jerzego Szmajdzińskiego

Uczennica naszej szkoły otrzymała stypendium im. Jerzego Szmajdzińskiego

30 września 2019 roku nasza uczennica z klasy 6 d - Martyna Nowak otrzymała stypendium Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego. Uroczystość wręczenia Certyfikatów Stypendialnych dla tegorocznych stypendystów odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Certyfikaty Stypendialne wręczał Przewodniczący Rady Fundacji, Prezydent RP 1995 - 2005 - pan Aleksander Kwaśniewski z panią Małgorzatą Sekułą-Szmajdzińską. Stypendyści oprócz Certyfikatów otrzymali również specjalne wydanie Konstytucji RP z imienną dedykacją Pana Prezydenta. Po części oficjalnej wystąpili stypendyści oraz młodzież z MOK w Głogowie.
Gratulujemy Martynie stypendium i życzymy dalszych sukcesów.