Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

27  września uczniowie klasy 1 c wzięli udział w zajęciach organizowanych przez Filię Biblioteki Miejskiej w Jaworze z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Pierwszaki poznały bibliotekę, wysłuchały fragmentów książek dla dzieci, rozwiązywały zagadki i rebusy. Zgodnie oznajmiły, że wrócą do biblioteki, żeby razem rodzicami wypożyczyć książki do wspólnego czytania. Wychowawcy i dzieci dziękują pracownikom biblioteki za  ciekawe zajęcia.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

27 września uczniowie klasy 1 c wzięli udział w zajęciach organizowanych przez Filię Biblioteki Miejskiej w Jaworze z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Pierwszaki poznały bibliotekę, wysłuchały fragmentów książek dla dzieci, rozwiązywały zagadki i rebusy. Zgodnie oznajmiły, że wrócą do biblioteki, żeby razem rodzicami wypożyczyć książki do wspólnego czytania. Wychowawcy i dzieci dziękują pracownikom biblioteki za ciekawe zajęcia.