Spotkanie z policjantem

24 września 2019 roku w naszej szkole pojawił się policjant! Oczywiście,  jako gość. Przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, aspirant Józef Kolanek przeprowadził zajęcia z klasami I i II, podczas których uczniowie poznali podstawowe zasady bezpiecznego zachowania w szkole, w drodze do szkoły i w codziennych sytuacjach życiowych. Uzyskali też odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące bezpieczeństwa.

Spotkanie z policjantem

24 września 2019 roku w naszej szkole pojawił się policjant! Oczywiście, jako gość. Przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, aspirant Józef Kolanek przeprowadził zajęcia z klasami I i II, podczas których uczniowie poznali podstawowe zasady bezpiecznego zachowania w szkole, w drodze do szkoły i w codziennych sytuacjach życiowych. Uzyskali też odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące bezpieczeństwa.