Mamy mistrzów matematyki!

Mistrzowie matematyki w rozwiązywaniu zadań tekstowych

W maju i czerwcu odbyły się kolejne potyczki w szkolnym konkursie „Mistrzowie matematyki w rozwiązywaniu zadań tekstowych”. Konkurs dotyczył klas ósmych i trzecich gimnazjum.
W klasach ósmych tytuł MISTRZA otrzymała Sabina Ciaszczyk z kl.8c , tytuły WICEMISTRZA – Roksana Kaliciak i Katarzyna Majka z kl. 8a.

Mistrzowie matematyki w rozwiązywaniu zadań tekstowych

W klasach trzecich gimnazjum konkurs miał charakter drużynowy. Zwycięską drużyną została drużyna z kl.3b w składzie: Weronika Olszowy, Olga Tarasiewicz, Michał Olszowy.

Organizatorzy: Barbara Stępień
           i Elżbieta Sikora