Bryły wokół nas 2019

„Bryły wokół nas 2019– zabytki stolic Polski”

31 maja 2019 r. został rozstrzygnięty konkurs dla uczniów klas VI ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego w Jaworze. Zadaniem uczniów było wykonanie brył przestrzennych, które przypominały zabytki miast stolic Polski. Komisja w składzie: Agata Józefowska i Anna Radomska – Duziak  oraz uczniowie klas VI i VIII zadecydowali:

„Bryły wokół nas 2019– zabytki stolic Polski”

31 maja 2019 r. został rozstrzygnięty konkurs dla uczniów klas VI ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego w Jaworze. Zadaniem uczniów było wykonanie brył przestrzennych, które przypominały zabytki miast stolic Polski. Komisja w składzie: Agata Józefowska i Anna Radomska – Duziak oraz uczniowie klas VI i VIII zadecydowali:

I miejsce – Daniel Zubrzycki z klasy VI a „Pałac Kultury i Nauki”,
II miejsce  – Kinga Staniszek z klasy VI b „Kościół Mariacki”
III miejsce ex aequo – Oliwia Filiks z klasy VI a „Zamek Królewski” i Hubert Małachowski z klasy VI b „Kościół Michała Archanioła w Gnieźnie”
Na wyróżnienie zasłużyły prace:
Roksany Siechniewicz z klasy VI a za „Pałac w Łazienkach” oraz Pawła Uchmana z klasy VI c za „Kościół Mariacki”.

WIĘCEJ ZDJĘĆ