Szkolny Konkurs Recytatorski

Szkolny Konkurs Recytatorski

20 marca w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski, w którym wzięło udział 15 uczniów z klas I – III. W kategorii klas pierwszych I miejsce zajęła Emilia Wojciechowska z kl. I b, II miejsce –Antonina Litwa z kl. I a, zaś III miejsce zdobyła Zuzanna Wołoszyn z kl. I c. Wśród drugoklasistów I miejsce uzyskała Maja Chmielewska z kl. II b, II miejsce Ziemowit Garboś z kl. II b, natomiast III miejsce zajął Oskar Chmielewski z kl. II a. Najlepszą trzecioklasistką okazała się Zofia Poniewierska z kl. III a, II miejsce uzyskał Mateusz Turek  z kl. III b, zaś III miejsce zdobył  Jakub Grzywa z kl. III a. Gratulujemy laureatom, którzy będą reprezentować naszą szkołę podczas Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego.