Pierwszy Dzień Wiosny!

Jak co roku pierwszy dzień wiosny w szkole Podstawowej nr 1 w Jaworze stał się okazją do zabawy. Wśród różnych atrakcji znalazła się nauka florystyki - klasa IV B tworzyła piękne kompozycje kwiatowe pod kierunkiem florysty pana Arkadiusza Rykaczewskiego, był też konkurs na najlepsze przebranie, w którym I miejsce zajęła klasa IV e, II miejsce Maja Pajerska z klasy 4 e, III miejsce Maksymilian Krejči z klasy 5 D. Gratulujemy!

Pierwszy Dzień Wiosny!

Klasa IV B przywitała wiosnę tworząc piękne kompozycje kwiatowe pod kierunkiem florysty pana Arkadiusza Rykaczewskiego.
Dziękujemy serdecznie, słonecznie i wiosennie!