Młodzież zapobiega pożarom

MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM

MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM

7 marca 2019 roku w Sali Rajców jaworskiego Urzędu Miejskiego odbył się etap gminny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Jego głównym celem jest promocja bezpieczeństwa i przepisów pożarowych oraz historii i tradycji straży pożarnej. W konkursie wzięli udział uczniowie SP 1, SP 2, SP 4 i SP 5 oraz LO. Uczestnicy startowali w trzech kategoriach wiekowych. Uczniowie z klas ósmych reprezentowali naszą szkołę w składzie Marcel Błaszczak, Tomasz Chmiel i Michał Jabłoński. W drugiej grupie wiekowej III miejsce zajął Tomasz Chmiel, który otrzymał dyplom i nagrodę rzeczową. Jest to tym większy sukces, że nasza szkoła startowała w tym turnieju po raz pierwszy od wielu lat.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!