Kolędnicy - wędrownicy

„KOLĘDNICY – WĘDROWNICY”

Od wieków kolędnicy - przebierańcy chodzą po wsiach i miastach od domu do domu z życzeniami pomyślności w Nowym Roku. W tym roku stali się tematem i bohaterami konkursu plastycznego pt. „KOLĘDNICY – WĘDROWNICY”. Organizatorem było Stowarzyszenie od serca „Faustynka” z siedzibą w Legnicy.

„KOLĘDNICY – WĘDROWNICY”

Rozstrzygnięcie konkursu połączone z otwarciem wystawy nastąpiło dnia 16.01.2019 r. w siedzibie Stowarzyszenia. Spośród wielu prac które wpłynęły na konkurs komisja wyróżniła uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze. Na okolicznościowym spotkaniu połączonym z prezentacją prac konkursowych pamiątkowy dyplom i nagrodę rzeczową za swoją pracę otrzymała uczennica klasy III b Wiktoria Hołyńska. Wyróżniono również prace Julii Czochary i Emilii Augustynowicz. Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.