Międzyszkolny konkurs czytelniczy

Międzyszkolny konkurs czytelniczy „Czytam, więc wiem”

28 listopada 2018r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaworze odbył się międzyszkolny konkurs czytelniczy „Czytam, więc wiem”. To już trzecia edycja konkursu, który jest wspólnym przedsięwzięciem organizowanym przez nauczycielki bibliotekarki Szkoły Podstawowej nr 1 panią Bożenę Puchałę-Wolak i Szkoły Podstawowej nr 2 panią Annę Świetłowicz.

Międzyszkolny konkurs czytelniczy „Czytam, więc wiem”

W tej edycji konkursu I miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworze w składzie: Martyna Gajda, Agata Bojanowska, Jagoda Kirszbaum,
II miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze w składzie: Dominika Bezeg, Weronika Olszowa, Weronika Szczepanowska,
III miejsce  drużyna Szkoły Podstawowej nr 2: Hanna Grad, Julia Liwińska, Agata Sekretarska,
IV miejsce drużyna Szkoły Podstawowej nr 1: Justyna Dachowska, Wiktoria Zaborowska, Magdalena Dąbrowska.
Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe wręczył dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 pan Lesław Chrzanowski.

WIĘCEJ ZDJĘĆ