Bogowie greccy na lekcjach historii

W listopadzie zakończyły się prezentacje teatralne uczniów klas piątych, którzy na lekcjach historii przenieśli się do krainy greckich bogów. Młodzi aktorzy pod kierunkiem nauczycielki historii pani Doroty Ziętek przygotowali scenariusze swoich występów, boskie stroje i atrybuty władzy. Wśród bogów na Olimpie znaleźli się: Zeus, Hera, Atena, Posejdon,  Afrodyta, Demeter i Kora. Występom uczniów towarzyszyła atmosfera nauki i zabawy. Były to niezapomniane lekcje żywej historii, podczas których uczniowie utrwalili wiadomości o starożytnej kulturze Grecji.

Bogowie greccy na lekcjach historii

W listopadzie zakończyły się prezentacje teatralne uczniów klas piątych, którzy na lekcjach historii przenieśli się do krainy greckich bogów. Młodzi aktorzy pod kierunkiem nauczycielki historii pani Doroty Ziętek przygotowali scenariusze swoich występów, boskie stroje i atrybuty władzy. Wśród bogów na Olimpie znaleźli się: Zeus, Hera, Atena, Posejdon, Afrodyta, Demeter i Kora. Występom uczniów towarzyszyła atmosfera nauki i zabawy. Były to niezapomniane lekcje żywej historii, podczas których uczniowie utrwalili wiadomości o starożytnej kulturze Grecji.