„Mały projektant mody – jesień w barwnej sukience”

W październiku, w naszej szkole, odbył się konkurs plastyczny „Mały projektant mody – jesień w barwnej sukience” dla klas I-III. Zadaniem uczniów było zaprojektowanie sukni dla Pani Jesieni w formacie A3 lub A4 techniką dowolną,  koniecznie z wykorzystaniem materiału przyrodniczego, darów natury.

„Mały projektant mody – jesień w barwnej sukience”

W październiku, w naszej szkole, odbył się konkurs plastyczny „Mały projektant mody – jesień w barwnej sukience” dla klas I-III. Zadaniem uczniów było zaprojektowanie sukni dla Pani Jesieni w formacie A3 lub A4 techniką dowolną, koniecznie z wykorzystaniem materiału przyrodniczego, darów natury. Celem konkursu było rozwijanie aktywności twórczej dzieci, kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych form plastycznych oraz uwrażliwienie dzieci na otaczającą przyrodę i zmieniające się pory roku.
   Do konkursu zgłoszonych zostało 29 prac, z których wyłoniono następujących laureatów:
I miejsce ex aequo : Emilia Augustynowicz kl. III b oraz Aleksandra Marczyńska kl. II c
II miejsce:  Hanna Pitek kl. I b
III miejsce:  Aleksandra Duralska kl. I b
Wyróżnienie otrzymały: Majka Dawicka kl II c, Lena Tłusty kl. I c, Elze Gromnickaite kl. II c,  Hanna Marciniak kl. II c oraz Maja Kus kl. II a.
    Organizatorami konkursu były p. Emanuela Kaczmarek oraz p. Joanna Górska.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!