Konkurs fotograficzny

"Niepodległa w obiektywie"

W listopadzie, w naszej szkole, odbył się etap szkolny i międzyszkolny Konkursu Fotograficznego „Niepodległa w obiektywie”. Celem konkursu było rozwijanie wśród uczniów zainteresowań fotografią oraz zachęcanie ich do utrwalania w fotografii piękna polskich krajobrazów.

"Niepodległa w obiektywie"

Do etapu szkolnego wpłynęły 33 fotografie, zaś do etapu międzyszkolnego zostało zakwalifikowanych 21 prac fotograficznych uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworze. I miejsce w etapie szkolnym zdobył Gracjan Siechniewicz, II miejsce uzyskała Alicja Kudłata, a  III miejsce zajęła Eliza Gałka. Natomiast wyróżnienia otrzymali Aniela Górska, Amelia Jasińska, Daria Koszela, Eryk Gałka, Fabian Hołyński, Wojciach Grynszpan, Jakub Przygoda i Roksana Siechniewicz.
W konkursie międzyszkolnym I miejsce zdobyła Aniela Górska oraz Kacper Rugała, II miejsce uzyskała Amelia Jasińska i Fabian Hołyński, III miejsce zajął Eryk Gałka. Dziękujemy panu Tomaszowi Dubrowskiemu, właścicielowi  „Fuji Film Jawor”, za ufundowanie nagród, w formie voucherów, dla laureatów etapu międzyszkolnego. Organizatorami konkursu były : p. Iwona Lopko. P. Anna Jastrzębska, p. Agata Józefowska,  p. Anna Radomska – Duziak oraz p. Dorota Lopko.