Marsze matematyczne

XVI Wrocławski Marsz na Orientację – Park Grabiszyński 2018

W roku szkolnym 2018/2019 Wrocławskie Matematyczne Marsze na Orientację wyjątkowo odbyły się w niedzielę 7 X 2018 r. W tym dniu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego w Jaworze pod opieką p. Anny Radomskiej - Duziak wyruszyli w składzie: Michał Jabłoński, Maciej Kiełdanowicz, Kaja Kruppa, Remigiusz Kruppa, Oliwier Lewandowski, Mateusz Michałków, Remigiusz Pokora, Aleksandra Zatorska, żeby biegać, zdobywać punkty kontrolne i rozwiązywać zadania matematyczne.

XVI Wrocławski Marsz na Orientację – Park Grabiszyński 2018

W roku szkolnym 2018/2019 Wrocławskie Matematyczne Marsze na Orientację wyjątkowo odbyły się w niedzielę 7 X 2018 r. W tym dniu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego w Jaworze pod opieką p. Anny Radomskiej - Duziak wyruszyli w składzie: Michał Jabłoński, Maciej Kiełdanowicz, Kaja Kruppa, Remigiusz Kruppa, Oliwier Lewandowski, Mateusz Michałków, Remigiusz Pokora, Aleksandra Zatorska, żeby biegać, zdobywać punkty kontrolne i rozwiązywać zadania matematyczne. Do składu reprezentacji szkoły po raz czwarty dołączyła reprezentacja patrolu rodzinnego: Oliwia Janik z kl. VIII c z tatą Leszkiem i bratem Michałem. Pogoda i humory dopisały wszystkim przez cały czas trwania imprezy.

W marszu wzięły udział 4 patrole. Najlepsze wyniki otrzymali:
Patrol nr 62 w składzie: pan Leszek Janik (kapitan), Oliwia Janik i Michał Janik (miejsce VIII - 947 pkt.) oraz patrol nr 103 w składzie: Mateusz Michałków (kapitan), Maciej Kiełdanowicz i Michał Jabłoński (448 pkt.).
Uczniowie po dość wyczerpującym dniu wykazali chęć uczestnictwa w tych zawodach w przyszłym roku.