Świętowaliśmy...

Dzień Edukacji Narodowej 2018

12 października 2018r. - ten piątek w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaworze mijał w świątecznej atmosferze. A wszystko za sprawą Parlamentu Uczniowskiego, który pod opieką pani Danuty Brdak przygotował uroczystość w związku ze zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła dyrektor szkoły pani Mariola Pajdzik, która wręczyła nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły oraz życzyła wszystkim sukcesów zawodowych i radości z wykonywanej pracy.

Dzień Edukacji Narodowej 2018

Inscenizacja przygotowana przez uczniów miała charakter kabaretowy, a wesołe scenki przeplatały się z refleksyjnymi piosenkami. Uczniowie z "przymrużeniem oka" przedstawili migawki z życia szkoły - jak wygląda rzeczywistość szkolna widziana oczami pań sprzątających oraz sceny jakie rozgrywają się w zaciszu gabinetu pani dyrektor. Po występie uczniowie wręczyli nauczycielom i pracownikom szkoły drobne upominki - własnoręcznie wykonane pudełeczka z serduszkami skrywającymi życiowe sentencje.