Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w SP 1 w Jaworze

Najpierw kilkudniowa rozgrzewka, potem do akcji wkroczyli egzaminatorzy i zaczęło się. Dnia 28.09.2018 w SP1 Jawor wielkie święto – VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2018. Całą pracę koordynują Agata Józefowska i Anna Radomska-Duziak, ale najważniejsi są egzaminatorzy – uczniowie, którzy znają ją najlepiej.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w SP 1 w Jaworze

W tym wyjątkowym dniu i duzi, i mali mogli się pochwalić znajomością najważniejszej z najważniejszych: Pani Tabliczki Mnożenia. Na korytarzu tłumy, jedni szczęśliwi, bo zdali na piątkę, inni muszą jeszcze powalczyć. Na lekcjach też szaleństwo łamigłówki jesienne.
Dzień pełen wrażeń, sprawdzili się i starsi i młodsi, na korytarzach coraz ciszej… a Tabliczka Mnożenia do przyszłego roku czeka na kolejnych śmiałków do jej utrwalenia.