Olimpusek i Olimpus

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek i Olimpus z języka angielskiego – sesja wiosenna 2018

W marcu 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Jaworze odbyła się sesja wiosenna Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek i Olimpus z języka angielskiego dla klas I-III i IV-VII. W konkursie wzięło udział 86 uczniów naszej szkoły.
Z ogromną przyjemnością informujemy, że siedmioro uczniów naszej szkoły otrzymało tytuł laureata!

Oto laureaci:

Eryk Gałka kl. 1b – dyplom laureata, 6. miejsce w kraju

Olivia Szalińska kl. 3c – dyplom laureata, 7. miejsce w kraju

Marceli Nowak kl. 3b – dyplom laureata, 13. miejsce w kraju

Iga Romanowska kl. 4b – dyplom laureata, 13. miejsce w kraju

Laura Włodarczyk kl. 4b – dyplom laureata, 14. miejsce w kraju

Emilian Grzywa kl. 5c – dyplom laureata, 12. miejsce w kraju

Roksana Kaliciak kl. 7a – dyplom laureata, 8. miejsce w kraju

Laureaci  otrzymali imienne dyplomy oraz nagrody książkowe, natomiast pozostali uczestnicy konkursu dyplomy uznania.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach olimpiad Olimpusek i Olimpus!

Agnieszka Romanowska, Ewa Biszczanik