Koniec roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątek 22 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaworze po raz ostatni w roku szkolnym 2017/2018 zadzwonił szkolny dzwonek. Po roku wytężonej pracy uczniowie pożegnali szkołę, swoich nauczycieli i rozpoczęli oczekiwane wakacje. Zanim jednak to się stało, odebrali swoje świadectwa, a podczas uroczystego apelu najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody za swoje osiągnięcia z rąk dyrektora szkoły pani Marioli Pajdzik .

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018