Deutsch ist cool

Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego

12 czerwca 2018r. odbył się międzyszkolny konkurs z języka niemieckiego dla uczniów klas VII "Deutsch ist cool". Celem konkursu było podsumowanie oraz sprawdzenie wiedzy, którą uczniowie zdobyli w trakcie roku szkolnego. W konkursie wzięli udział siódmoklasiści z jaworskich szkół podstawowych. Wyniki konkursu:

Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego

I miejsce: Roksana Kaliciak z kl. VII a (SP1) i Oliwia Janik z kl. VII c (SP1)
II miejsce: Zofia Spaleniak z kl. VII s (SP5)
III miejsce: Bartosz Konior z kl.VII s (SP5)
Zmagania językowe zorganizowały nauczycielki języka niemieckiego ze Szkoły Podstawowej nr 1: Jadwiga Strack-Koszela, Iwona Wala i Katarzyna Duszeńko.