Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

18 maja 2019r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Jaworze odbył się Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego. Szkołę Podstawową nr 1 reprezentowali uczniowie wyłonieni w etapie szkolnym konkursu: Emilian Grzywa z kl. 5c, Jakub Kaja z kl. 5c, Livia Hernet z kl. 5a, Hubert Małachowski z kl. 5b, Tomasz Markowski z kl. 6a, Oliwia Janik z kl. 7c, Katarzyna Majka z kl. 7a, Roksana Kaliciak z kl. 7a.
Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły świetnie się spisali - Emilian Grzywa zajął I miejsce w kategorii uczniów klas piątych, a w kategorii klas siódmych II miejsce zajęła Roksana Kaliciak.