NAUCZYCIEL NA MEDAL

NAUCZYCIEL NA MEDAL W SP1

NAUCZYCIEL NA MEDAL W SP1

Zakończyła się kolejna edycja plebiscytu ogłoszonego przez Gazetę Wrocławską w 2017r. „NAUCZYCIEL NA MEDAL”. Wśród nauczycieli powiatu jaworskiego w kategorii „ NAUCZYCIEL KLAS I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ” laureatką II miejsca została wychowawczyni klasy II b pani Alicja Woźniakiewicz.
   Jest to duże wyróżnienie dla nauczyciela szczególnie, gdy to rodzice zgłaszają kandydaturę nauczyciela swojego dziecka.  Podsumowanie odbyło się 15.12.2017r. podczas Dolnośląskiego Kongresu Edukacyjnego we Wrocławiu. Gospodarzem Kongresu była Dolnośląska Szkoła Wyższa we  Wrocławiu oraz redaktor naczelny  Gazety Wrocławskiej Arkadiusz Franas.