Kiermasz wielkanocny

27 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaworze odbył się kiermasz wielkanocny zorganizowany przez uczniów klas młodszych. Stoiska przygotowali też starsi uczniowie. Na stoiskach znalazły się ozdoby, stroiki i przepyszne wypieki przygotowane przez uczniów i ich rodziców.  Zarówno własnoręcznie wykonane ozdoby wielkanocne jak i smakowite ciasta cieszyły się dużą popularnością.
Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji kiermaszu.

Kiermasz wielkanocny

27 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaworze odbył się kiermasz wielkanocny zorganizowany przez uczniów klas młodszych. Stoiska przygotowali też starsi uczniowie. Na stoiskach znalazły się ozdoby, stroiki i przepyszne wypieki przygotowane przez uczniów i ich rodziców. Zarówno własnoręcznie wykonane ozdoby wielkanocne jak i smakowite ciasta cieszyły się dużą popularnością.
Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji kiermaszu.