Dzień Kobiet w Klubie Seniora

Dzień Kobiet w Klubie Seniora

8 marca 2018r. w jaworskim Klubie Seniora odbyła się uroczystość Święta Kobiet. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze przygotowali na tę okazję występ pt. "Dzień Kobiet na wesoło". Młodzi aktorzy recytowali wesołe wierszyki i odgrywali śmieszne scenki. Nie zabrakło też piosenek, zarówno wesołych, jak i lirycznych. Występ bardzo podobał się zebranym seniorom, a także przybyłemu na tę uroczystość Burmistrzowi Miasta Jawora panu Emilianowi Berze. Uczniów przygotowały nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze, pani Jolanta Baczmańska i Dorota Batogowska.

zdjęcia: https://www.facebook.com/umjawor/