Kiermasz Bożonarodzeniowy

19 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaworze odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Imprezę poprzedziły staranne przygotowania – każda klasa była odpowiedzialna za swoje stoisko.

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Atmosferę świąteczną tworzyły kolędy w ciekawych aranżacjach śpiewane przez Zespół Wokalny prowadzony przez pana Mirka Wdowiaka.
    Nie zabrakło też konkursu na najładniejszy stroik świąteczny – stroiki zgłoszone do konkursu miały osobną ekspozycję.

• Kliknięć: 2009