• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

KWoKA 2024

28 maja 2024 r. w naszej szkole odbył się II etap Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych KWoKA 2024. W konkursie wzięło udział łącznie 111 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze, Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworze, Szkoły Podstawowej nr 5 w Jaworze, Szkoły Podstawowej w Snowidzy, Szkoły Podstawowej w Lipie oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Targoszynie. Finał konkursu miał charakter interaktywny i został przeprowadzony za pomocą mobilnej aplikacji Kahoot. Zwycięzcy zostali wyłonieni na podstawie sumy punktów z I etapu pomnożonych przez 100 oraz punktacji przydzielonej przez aplikację Kahoot w II etapie.

A oto laureaci:
W kategorii klas IV-VI
I miejsce – Bartosz Kołodziejczyk, SP 1 Jawor
II miejsce – Adam Iwański, SP 5 Jawor
III miejsce – Piotr Filipiak, SP Lipa
W kategorii klas VII-VIII
I miejsce – Nikodem Zych, SP Targoszyn
II miejsce – Rafał Czerw, SP 5 Jawor
III miejsce – Alan Kowalski, SP 1 Jawor
Serdecznie gratulujemy, do zobaczenia w przyszłym roku!

  • Ostatnio zmienione .
  • Kliknięć: 169