• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Narodowe Święto Niepodległości 2023

Dnia 10 listopada 2023r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Program artystyczny został przygotowany przez uczniów klasy 6b i uczennicę klasy 6a pod kierunkiem p. Agnieszki Sopaty. Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Scenariusz montażu słowno – muzycznego obejmował treści historyczne oraz pełnym sercem wyśpiewane przez uczniów pieśni i piosenki patriotyczne. Podniosły nastrój akademii podkreślały stroje galowe uczniów, własnoręcznie wykonane kotyliony i biało – czerwone róże. Uczestnicząc w obchodach Narodowego Święta Niepodległości, dajemy wyraz pamięci i własnego patriotyzmu o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.

  • Ostatnio zmienione .
  • Kliknięć: 64