Dzień Bezpieczeństwa w klasach 1-3

Dzień Bezpieczeństwa przyniósł wiele atrakcji uczniom z klas I -III. Mieli oni możliwość brania udziału w pokazie udzielania pierwszej pomocy, który poprowadziły P. Magdalena Ryndziewicz i P. Justyna Werbel. Ponadto uczestniczyły w spotkaniu pod hasłem "Zawsze mogę na nich liczyć" z udziałem Strażaków z OSP Jawor.

Uczniowie mieli również okazję rozszerzyć swoje wiadomości podczas prelekcji "Jestem bezpieczny, bo dbam o zdrowie", którą poprowadziła Pani Joanna Wyrzychowska, będąca pracownikiem Inspekcji Sanitarnej w Jaworze. W trakcie tego spotkania dzieci poznały zasady prawidłowej higieny rąk, postępowania z lekami i odpadami medycznymi oraz sposoby prowadzenia profilaktyki chorób. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach plastycznych i kolorowały puzzle- "Numery alarmowe". Oglądały również tematyczną prezentację multimedialną, która dotyczyła bezpieczeństwa w domu, na drodze i w sieci. Miały też okazję sprawdzenia swojej wiedzy w trakcie quizów, zagadek i teleturniejów. Serdecznie dziękujemy Strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Pani Joannie Wyrzychowskiej za przeprowadzenie bardzo ciekawych zajęć z uczniami naszej szkoły.