„Międzynarodowy Salon Sztuki Dziecięcej Jawor – Turnov 2022”

Właśnie otrzymaliśmy fantastyczną wiadomość z Muzeum Regionalnego w Jaworze, gdzie odbył się konkurs plastyczny zorganizowany w ramach projektu: „Międzynarodowy Salon Sztuki Dziecięcej Jawor – Turnov 2022”. Jesteśmy dumni, że spośród 190 nadesłanych prac międzynarodowe jury wybrało i nagrodziło prace naszych uczniów. I miejsce w kategorii 11-13 lat otrzymał Wojciech Grynszpan za pracę "O świcie". Natomiast praca uczennicy klasy 2b Karoliny Wróblewskiej "Paw" zakwalifikowała się do II etapu konkursu i będzie prezentowana na wystawie pokonkursowej. Uroczysty wernisaż wystawy, z wręczeniem nagród laureatom odbędzie się w czwartek, 15 grudnia 2022 r. o godzinie 12.00 w Muzeum Regionalnym w Jaworze.