Uważność nasza siła, wielka moc- zajęcia w 1b

Dzieci z klasy 1b zakończyły wykonywanie zadań II modułu innowacji „Uważność nasza siła, wielka moc”
Rozpoczęliśmy od ulubionych jesiennych masażyków, po których wykonaliśmy ćwiczenia oddechowe z chusteczkami. Podobało nam się, jak nasz oddech zapraszał je do wirującego tańca. Potem w skupieniu wysłuchaliśmy relaksajki „Profesor Klon”. Nasza wyobraźnia pomogła nam przenieść się do wnętrza drzewa i zadać mu ważne pytania. Wsłuchiwaliśmy się w odpowiedzi profesora, tak żeby móc je narysować na klonowych listkach i ozdobić klasowe drzewko mądrości. Potem zmieniliśmy się w architektów i budowniczych i wykonaliśmy z klocków niesamowite domki na drzewie. Zabawa była super i powstały niesamowite budowle. Ostatnim zadaniem była joga dla dzieci. Cichutko i w skupieniu wykonywaliśmy trudne ćwiczenia- wszystkim się udało!