Andrzejki w szkole

ANDRZEJKI W KLASIE 1b
30 listopada 2022 roku w zaczarowany świat magii i wróżb przenieśli się uczniowie z klasy 1b. Siedząc w magicznym kręgu, dzieci zapoznały się z tradycjami andrzejkowymi, po czym wróżbom i przepowiedniom nie było końca. Każde dziecko miało możliwość poznania swojej wróżby na przyszłość, oczywiście z "przymrużeniem oka". Uczestnicy zabawy wróżyli sobie, przebijając szpilką papierowe serca z napisanymi imionami swojej przyszłej sympatii, losowali karteczki z wróżbami, bawili się magicznym kołem fortuny, losowali kolory i magiczne liczby. Nie zabrakło ciasteczek z wróżbami. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały tańce przy piosenkach z repertuaru dziecięcego. Wspólna zabawa dostarczyła dzieciom wielu niezwykłych przeżyć oraz emocji i z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.