Sukces Jakuba!

Mamy laureata konkursu powiatowego!
Brawo Jakub!!!
        Uczniowie klasy 3 A chętnie odpowiedzieli na propozycję wzięcia udziału w III konkursie „Żołnierze Wyklęci – na zawsze w naszej pamięci” organizowanym przez Starostę Powiatu Jaworskiego Anetę Kucharzyk. Celem konkursu było upamiętnienie Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który przypada 1 marca. Drogą eliminacji klasowych wybrano prace plastyczne, które przekazano do dalszego etapu. Uczniowie z niecierpliwością czekali na wyniki konkursu.
         W dniu 16 marca b.r. w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. W czasie spotkania nagrodę z rąk Anety Kucharzyk  odebrał Jakub Kowalski, który w kategorii prac plastycznych do lat 10 zajął trzecie miejsce.
Brawo Jakub!!!