Konkurs "Mój projekt językowy"

Zachęcamy do udziału w szkolnym konkursie „ Mój projekt językowy”
Konkurs organizowany jest  dla uczniów klas IV- VIII i  polega na przygotowaniu projektu w języku angielskim  na ciekawe, dostosowane do wieku ucznia tematy.
Tematy projektów są inne dla każdej klasy.
Przy ocenie projektów zwraca się uwagę na: zakres i poprawność użytego słownictwa oraz struktur gramatycznych, estetykę wykonanej pracy i samodzielność. Prace należy wykonać w formacie A4 lub A3. Mile widziane ciekawe zdjęcia/ rysunki oraz interesujące opisy związane z danym tematem.
Podpisane prace należy składać do sali A5 lub A4 do p. N. Głuszko lub A. Piwowarskiej do dn. 25.03.2022r.
Tematyka prac projektowych:

Klasy IV: „All about me” – napisz coś o sobie !
Klasy V : „Be sporty and healthy!”- napisz coś o sporcie i zdrowiu.
Klasy VI- “Wild animals” – napisz coś o ciekawych , dzikich zwierzętach.
Klasy VII- „The best inventions” –  napisz coś  o najciekawszych , najlepszych wynalazkach .
Klasy VIII- „Our world- our environment” – napisz coś o naszym środowisku , o tym, co możemy dla niego zrobić .