WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE DLA DZIECI I RODZIN Z UKRAINY

______________________________________
PSYCHOLOGICAL SUPPORT FOR CHILDREN AND FAMILIES FROM UKRAINE

W związku z aktualną sytuacją na Ukrainie informujemy, że w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej - (PORE w Jaworze) jest możliwość rozmowy z psychologiem, uzyskania pomocy i wsparcia psychologicznego w języku polskim.
W celu umówienia się na spotkanie prosimy dzwonić pod nr +48 76 729 19 24 w. 26  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00  lub proszę  napisać maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
______________________________________

In the face of the current situation in Ukraine, we inform about the posibility of obtain psychological help and support in Polish  in Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - (PORE w Jaworze)
To make an appointment, please call nr +48 76 729 19 24 w. 26  from Monday to Friday from 8:00 to 17:00  or please write maill: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Jaworze
Dorota Domińska-Werbel