Dzień Uprzejmości i Pozdrowień

W listopadzie uczniowie klas 8d i 7b realizowali działania związane z Dniem Uprzejmości i Pozdrowień. Przyświecał im bardzo ważny cel – wzbudzenie uśmiechu wśród rówieśników i kadry nauczycielskiej. Misja została wykonana z powodzeniem. Humory dopisywały dzięki bardzo pozytywnej akcji rozklejenia na terenie szkoły karteczek z miłymi i uprzejmymi zwrotami, które każdy uczeń mógł zabrać ze sobą do domu. Przeprowadzone zostały również lekcje wychowawcze związane z uprzejmością i rolą miłych pozdrowień w naszym codziennym życiu oraz w relacjach z innymi ludźmi. Zwieńczeniem misji było wykonanie plakatu obrazującego drzewo uprzejmości. Działania zostały zrealizowane w ramach projektu edukacyjnego „Empatyczna klasa” i koordynowane przez Natalię Głuszko oraz Angelikę Smolak.