9 grudnia odbyły się Finały Dolnośląskich Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym. Naszą szkołę reprezentowali : Chmielewski Oskar, Kościelnik Kalina, Markiewicz Oliwier , Matkowski Mateusz, Puk Dominika, Sekuła Natalia, Wojtowicz Alan. Zostali oni wyłonieni drogą eliminacji strefowych w listopadzie w Legnicy.
Zawody były zorganizowane na wspaniałym obiekcie sportowym "Orbita" we Wrocławiu i dały naszym uczniom wiele radości. Pływacy nie tylko mieli okazję wziąć udział w rywalizacji sportowej, ale również mogli posmakować sportu przez duże ,,S’’. Nasi uczniowie z rocznika 2009 i młodsi zajęli miejsca w pierwszej ósemce wśród szkół z całego Dolnego Śląska. Jest to fantastyczny wynik , dobrze rokujący na przyszłość.
Pełne motywacji i wiary we własne siły powróciły do Jawora i już wiemy , że mają zamiar mocniej pracować na lekcjach ?
WIELKIE GRATULACJE I FANFARY DLA :
Wice Mistrzyni Dolnego Śląska w stylu grzbietowym na dystansie 50 metrów – KALINA KOŚCIELNIK
Podwójnego Wice Mistrza Dolnego Śląska w stylu dowolnym I motylkowym na dystansie 50 metrów – ALANA WOJTOWICZA.
NASZE GRATULACJE !