Mnożymy w Jedynce!

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, która odbyła się 30 września 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaworze. Miała ona na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli ją zapomnieć, mieli okazję nadrobić te zaległości. Natomiast dorośli – mogli popisać się doskonałą znajomością trudnych przypadków tabliczki mnożenia podczas… egzaminów!


Egzaminatorami byli młodsi uczniowie, którzy zaopatrzeni w losy z tabliczką mnożenia tworzyli Komisje oraz Patrole Egzaminacyjne. Każdy, kto odpowiedział poprawnie na 5 pytań z jednego losu, otrzymał nagrodę – odznakę Experta Tabliczki Mnożenia, która była miłą pamiątką dla dorosłych, a dla dzieci – niezwykłą motywacją do dalszej nauki! Uczniowie przepytywali dyrekcję szkoły, nauczycieli, a nawet przypadkowych przechodniów na ulicy. Mieszkańcy Jawora nie tylko wykazali się odwagą, ale również doskonałą znajomością tabliczki mnożenia. Patrole Egzaminacyjne z klasy 5a i 5c wraz z nauczycielami matematyki Anna Radomską – Duziak i Agatą Józefowską odwiedziły również Urząd Gminy, gdzie m.in. poddali egzaminowi Burmistrza Jawora Emiliana Berę. Pan Burmistrz egzamin zdał śpiewająco i otrzymał tytuł Experta Tabliczki Mnożenia. GRATULUJEMY!
Główne motto akcji „Młodsi sprawdzają,  czy starsi tabliczkę mnożenia znają”

                                                                                              A.JOZ

obraz
obraz_02
obraz_03
obraz_04
obraz_05
obraz_06
obraz_07
obraz_08
obraz_09
obraz_10
obraz_11
obraz_12
obraz_13
obraz_14
obraz_15
obraz_16
obraz_17
obraz_18
obraz_19
obraz_20
obraz_21
obraz_22
obraz_23
obraz_24
obraz_25
obraz_26
obraz_27
obraz_28
obraz_29
obraz_30
Previous Next Play Pause