Park przy Klasztorze Cysterskim w Lubiążu 2021
   2 października 2021 Wrocławskie Matematyczne Marsze na Orientację odbyły się w Lubiążu. W tym dniu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego w Jaworze z klasy V c, VI a, VII a, VII c i VIII d pod opieką p. Anny Radomskiej – Duziak oraz z patrolami LO Jawor i SP Pogwizdów, wyruszyli w składzie: Julia Iwińska, Martyna Nowak, Bartosz Gdowski, Julia Soja, Jakub Dachowski, Mateusz Matkowski, Majka Dawicka i Szymon Czochara, żeby biegać, zdobywać punkty kontrolne i rozwiązywać zadania matematyczne. Do składu reprezentacji szkoły po raz szósty dołączyła reprezentacja patrolu rodzinnego: Oliwia (absolwentka szkoły) z tatą Leszkiem. Pogoda nam dopisała i spędziliśmy czas pracowicie, ale w dobrej atmosferze. W marszu wzięły udział 4 patrole. Najlepsze wyniki otrzymali:


patrol nr 14 w składzie: pan Leszek Janik (kapitan) i Oliwia Janik (miejsce w pierwszej szóstce) oraz patrol nr 11 w składzie: Jakub Dachowski, Julia Soja i Bartosz Gdowski.
Oprócz matematycznych łamigłówek i marszobiegu uczestnicy zawodów mieli możliwość zwiedzić wspaniały klasztor, oraz podziwiać piękne alpaki. Z przyjemnością zbierali również kasztany w wyjątkowym parku.Uczniowie po wyczerpującym dniu i wielu atrakcjach, wykazali chęć uczestnictwa w tych zawodach w przyszłym roku.

obraz
obraz_02
obraz_03
obraz_04
obraz_05
obraz_06
obraz_07
obraz_08
obraz_09
obraz_10
obraz_11
obraz_12
obraz_13
obraz_14
obraz_15
obraz_16
obraz_17
obraz_18
obraz_19
obraz_20
obraz_21
obraz_22
obraz_23
obraz_24
obraz_25
obraz_26
obraz_27
obraz_28
obraz_29
obraz_30
obraz_31
obraz_32
obraz_33
Previous Next Play Pause