Wracamy do szkoły!

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 maja 2021 r. od dnia 17 do 30 maja wracamy do szkoły w trybie hybrydowym. Aby było bezpiecznie i zgodnie z rozporządzeniem w dniach od 17 do 21 maja do szkoły przychodzą uczniowie  klas piątych, siódmych i ósmych, a uczniowie klas czwartych i szóstych uczą się zdalnie.W kolejnym tygodniu tj. od 24 do 28 maja do szkoły przychodzą uczniowie klas czwartych i szóstych, a uczniowie klas piątych, siódmych i ósmych uczą się zdalnie.
W dniach 25 - 27.05.2021 r. uczniowie klas VIII piszą egzamin ósmoklasisty, natomiast pozostali uczniowie mają dni wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych. Klasy I- III  w dalszym ciągu mają nauczanie stacjonarne w szkole. Jeśli nic się nie zmieni to od 31 maja wszyscy uczniowie wracają do szkoły. Cały czas zachowujemy dystans dezynfekcję  oraz maseczki.
Życzę dużo zdrowia i samych przyjemnych chwil związanych z powrotem do szkoły.
Tadeusz Kopeć