Ogłaszamy konkurs!

KONKURS- „EKOLUDEK” 22 KWIETNIA ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

SERDECZNIE ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS 1-8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W JAWORZE DO WSPÓLNYCH OBCHODÓW ŚWIATOWEGO DNIA ZIEMI, POPRZEZ UDZIAŁ W KONKURSIE PROMUJĄCYM DBANIE O NASZĄ PLANETĘ.

KONKURS- „EKOLUDEK” 22 KWIETNIA ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

Konkurs polega na wykonaniu „Ekoludka”  z dostępnych materiałów ekologicznych oraz surowców wtórnych. Dbając o nasze środowisko możemy sami zrobić „coś z niczego”, przerabiając niepotrzebne przedmioty i tworząc np. oryginalną zabawkę. Dzięki temu, przyczyniamy się do ochrony środowiska, bo takie majsterkowanie można śmiało nazwać recyklingiem.
Zdjęcie pracy należy wysłać do 20 kwietnia br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zdjęcia prac zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły.
Ogłoszenie wyników 26 kwietnia 2021 r.
Organizatorzy:
Ewelina Kulig-Zaręba