"Jaworska Akcja Na Niebiesko"

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW Z KL. I - III i IV - VIII DO UDZIAŁU W: "JAWORSKIEJ AKCJI NA NIEBIESKO"

Aby wziąć udział w akcji należy:
•    ubrać się na niebiesko i wykonać zdjęcie,
•    zorganizować niebieski dzień w swoim domu: np. "Zaświecić na niebiesko" zrobić "Niebieską pracę" i przygotować fotorelację,
•    nagrać filmik lub napisać nt. "Opowiedz swoją historię"

Aby wziąć udział w akcji należy:
• ubrać się na niebiesko i wykonać zdjęcie,
• zorganizować niebieski dzień w swoim domu: np. "Zaświecić na niebiesko" zrobić "Niebieską pracę" i przygotować fotorelację,
• nagrać filmik lub napisać nt. "Opowiedz swoją historię"

Wykonane przez Was zdjęcia, filmiki, fotorelacje należy wysłać na maile:

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w akcji!