Świąteczne warsztaty lepienia modeliną

Warsztaty lepienia modeliną

Świąteczne warsztaty. 19 marca 2021 r. uczniowie klasy 2c wzięli udział w warsztatach lepienia z modeliny. Zajęcia przeprowadziła pani Ewelina Wojciechowska - mama Błażeja. Dzieci z ogromnym zapałem, skupieniem i radością formowały modelinę, tak żeby powstały zamierzone kształty. Po wypaleniu i posmarowaniu olejem przez Panią Ewelinę naszych prac wszyscy mogliśmy podziwiać oryginalne figurki.

Warsztaty lepienia modeliną

Następnie dowiedzieliśmy się czego potrzebuje roślina, żeby mogła rosnąć. W przyniesionych przez nas doniczkach zasialiśmy owies, na którym za kilka dni umieścimy nasze figurki kurczaczków i baranków. Własnoręcznie zrobione przez nas stroiki będą piękną ozdobą w naszych domach podczas zbliżających się Świąt Wielkanocy.
Dziękujemy Pani Ewelinie za wspaniałe warsztaty!!!