Zawieszenie zajęć 22 marca

Dyrektor  Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworze informuje, że od 22 marca 2021 r. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I - III szkół podstawowych. Tym samym, przedłużone jest zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.
Wszyscy  uczniowie kl. I – VIII do 9 kwietnia br. będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym  z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość zgodnie z ustalonym planem zajęć lekcyjnych.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworze informuje, że od 22 marca 2021 r. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I - III szkół podstawowych. Tym samym, przedłużone jest zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.
Wszyscy uczniowie kl. I – VIII do 9 kwietnia br. będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość zgodnie z ustalonym planem zajęć lekcyjnych.

W szkole będzie funkcjonowała świetlica tylko dla uczniów klas I - III , których rodzice są zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (należy złożyć wniosek o objęcie ucznia zajęciami opiekuńczymi).
Zajęcia pozalekcyjne (dydaktyczno – wyrównawcze, konsultacje i koła zainteresowań) odbywają się zgodnie z planem w sposób zdalny, natomiast zajęcia specjalistyczne (rewalidacyjne, logopedyczne, emocjonalno – społeczne i korekcyjno – kompensacyjne) odbywają się zgodnie planem w sposób stacjonarny.
Wszelkie szczegółowe informacje w tym zakresie zostały również zamieszczone przez dyrektora szkoły w dzienniku elektronicznym w wiadomościach w dn.19.03.2021 r.
Dodatkowych informacji można również uzyskać na stronie internetowej MEN:
W razie pytań i wątpliwości również do Państwa dyspozycji pozostaje dyrektor szkoły pod nr telefonu 768704900 .
z poważaniem:  Tadeusz Kopeć - dyrektor szkoły