Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

Konkurs

10 marca 2021 r. w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia, zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkoleń. Konkurs polegał na pisemnym udzieleniu odpowiedzi na 26 pytań testowych. Zróżnicowany stopień trudności pytań oraz ciekawe opracowanie graficzne zachęciły aż 30 uczniów z edukacji wczesnoszkolnej do udziału. Dzieci musiały wykazać się umiejętnościami rozwiązywania zadań logicznych, łamigłówek i rebusów. Ciekawa formuła zadań konkursowych umożliwiała trening i rozwój logicznego myślenia, które przydaje się nie tylko w matematyce czy fizyce, ale także na innych przedmiotach wymagających rozwiązywania problemów. Z niecierpliwością czekamy na wyniki. Uczestnikom życzymy sukcesów!

Konkurs