Konkurs pięknego czytania rozstrzygnięty

Ogólnopolski Konkurs Pięknego Czytania Prozy w Języku Angielskim

W naszej szkole uczniowie mają wiele możliwości rozwijania swoich zainteresowań językowych. Jedną z nich był Ogólnopolski Konkurs Pięknego Czytania Prozy w Języku Angielskim, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 36 w Bytomiu.  Dnia 19.02.20121 odbył się I etap  konkursu (etap szkolny), w którym udział wzięło 6 uczniów naszej szkoły z klas IV oraz V . Zadaniem uczestników  była recytacja fragmentu prozy napisanej w oryginale w języku angielskim. Po I etapie szkolna komisja wyłoniła 1 ucznia, który weźmie udział w II etapie.

Ogólnopolski Konkurs Pięknego Czytania Prozy w Języku Angielskim

W naszej szkole uczniowie mają wiele możliwości rozwijania swoich zainteresowań językowych. Jedną z nich był Ogólnopolski Konkurs Pięknego Czytania Prozy w Języku Angielskim, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 36 w Bytomiu. Dnia 19.02.20121 odbył się I etap konkursu (etap szkolny), w którym udział wzięło 6 uczniów naszej szkoły z klas IV oraz V . Zadaniem uczestników była recytacja fragmentu prozy napisanej w oryginale w języku angielskim. Po I etapie szkolna komisja wyłoniła 1 ucznia, który weźmie udział w II etapie.
Wszyscy uczniowie byli znakomicie przygotowani oraz pięknie się zaprezentowali , tym bardziej decyzja o wyborze tylko jednego ucznia była bardzo trudna .
Niezmiernie miło poinformować nam , iż do etapu ogólnopolskiego zakwalifikował się uczeń klasy 4b- Eryk Gałka.
Pozostałe miejsca na podium oraz wyróżnienia:
II miejsce- Julia  Rozmus
III miejsce- Ziemowit Garboś
Wyróżnienia:
Gracjan Butrym, Lena Węgiel, Oskar Chmielewski

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych  językowych sukcesów J
organizatorzy etapu szkolnego:
N. Głuszko, E. Biszczanik, A. Romanowska