Zimowy konkurs rozstrzygnięty

Bezpieczne zabawy zimą

W celu wdrażania najmłodszych uczniów do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i rozsądku podczas zabaw zimowych, w szczególności w czasie ferii, w naszej szkole po raz kolejny odbył się konkurs plastyczny: Bezpieczne zabawy zimą. Licznymi i różnorodnymi pracami uczniowie udowodnili, że doskonale znają przyczyny występowania zagrożeń i niebezpieczeństw wokół siebie oraz są świadomi jak zdrowo i bezpiecznie wypoczywać i bawić się zimą.

Bezpieczne zabawy zimą

Komisja przyznała: